» Poradna » Programy

Problémy s TROTLEM

Reklama se platí a zveřejňuje jinde!!!! Hajzle!!Viz http://zive.cpress.cz/mod_consultancy/SubChild.asp zloděj, a ještě k tomu drzý: Autor: Daniel RossmanTitulek: Re: Problémy s TrotlíkemOdebírat reakce: Datum přidání: 13. 8. 15:35Bež někam ty idiote s tím svým Trotlíkem, nediv se, že jsou s ním problémy, je to totální sračka, která každému, kdo si ho nainstaluje, dříve nebo později totálně rozhází operační systém.Odpovědět Autor: Aleš SlabýTitulek: Re: Problémy s TrotlíkemOdebírat reakce: Datum přidání: 24. 9. 15:12 jak víš, že to rozesere systém? to sis to nainstaloval? jestli jo, tak to tě to muselo nějak přesvědčit, ne?a jestli ti to nějak rozesralo systém, tak jen proto, že to neumíš...

Odpovědi na otázku

Je to magor a zloděj, ten Slaboch!!!!

Co po něm chcete, dyť chce jen vydělat, i když s cizím programem.

ale odolný tvor

Leda odolný magor