» Poradna » Programy

Problemy s tiskem v siti

Mam problem se siti typu PEER-TO-PEER (Win 98 SE), respektive se sdilenou tiskarnou HP DJ 1120.Problem spociva v tom, ze se obcas (uplne nahodne) nevytisknou dokumenty, ktere se na ni poslou a to bez toho, aniz by se objevila jedina chybova hlaska. Zkousel jsem menit drivery jak od sitovky, tak od tiskarny, ale nic nepomohlo. Primo na HP pisou, ze tato tiskarna je vhodna i pro takoveto zapojeni v siti, tak nevim, co s tim. Poradte...

Odpovědi na otázku

No není sama, některé tiskárny prostě sežerou úlohu. Zkuste zahájení tisku po zařazení poslední stránky, to je jedna z mála věcí, která mi pomohla.Existuje mnoho dobrých tiskáren, ale tahle mezi ně nepatří.

OK, zkusim to a uvidime......dik