» Poradna » Mobily

Problémy s přehráním po obnovení

Zdravím,mamka si vymazala z SD karty nějaké nahrávky. Ty jsem přes počítač obnovil pomocí programu Recuva. Ale teď mám problém s přehráním některých z nich(formát MP3 a MPEG-4). VLC player mi hlásí tohle: Přehrávačem VLC nelze rozpoznat formát vstupu: Nelze detekovat formát a Windows media player tohle: Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Přehrávač pravděpodobně nepodporuje tento typ souboru nebo nepodporuje kodek, který byl použit ke komprimaci souboru.Zkoušel jsem MPEG-4 soubory konvertovat na MP3 přes internet, ale to taky nešlo. Poradíte mi prosím, jak soubory přehrát? Děkuji

Odpovědi na otázku

Skus obnovu jinou aplikací a doufej, případně se modli. Jestli se na kartu po smazání zapisovalo, můžou být části některých souborů přepsané novými daty, už je nezachráníš.

Obnova nemusí dopadnúť vždy dobre. Pozri sa do súboru cez napr. total commander F3) a podľa hlavičky zistíš či ide o mp3, alebo mp4 súbor. Ak nie, je jedno čo je ďalej, proste nejde o multimedialny súbor a môžeš ho vymazať