Problémy s operačními pamětmi

Dobrý den,Předem upozorňuji, že nejsem žádný IT expert, Něco málo se viznám v hardwaru, ale s tímhle si nevím rady . dnes jsem si koupil dvě nové RAM (Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9) do svého počítače Lenovo ThinkCentre M73: https://support.lenovo.com/cz/cs/solutions/pd029602Ale když jsem je zapojil a zapnul PC, tak se rozjel větrák na maximální výkon a měl jsem černou obrazovku (monitor ani nezachytil signál obrazu). Nechal jsem to necelých 5 minut běžet s myšlenkou že se jenom načítají nebo tak něco, ale žádná změna. Když jsem jednu novou vyndal a vložil do základovky starou, tak to funguje normálně, na tu novou počítač i zareagoval, ale se dvěma to nechce spolupracovat. Tak bych se chtěl zeptat jestli máte podobné zkušenosti, popř. jestli víte co s tím? Nebo jsem mám být jenom více trpělivý a PC se po několika minutách normálně zapne?

Odpovědi na otázku

pc se samo nezapne něco je blbě .. vyzkoušej jenom jednu tu novou.. předpokládám že je to bez ECC... nezapomeň že víc jak 16GB tam nenacpeš

To mi pripomina problem co mam vo firme, ze mam upgradovat pamat na Dell Optiplex 380 a tie MB od Dellu beru iba dual rank pamate. Tu je ten problem, ze sa predavaju iba single rank pamate (ked ze su lacnejsie) a dual rank zozeniem uz iba v bazare.