» Poradna » Web a internet

Problémy s mydlink

Dobrý den,koupil jsem si kameru d-link, a pokud se chci dostat do nastavení, tak mě to píše toto. "The browser you are using may have difficulty receiving images and video. If you experience any issues viewing this page, we suggest using Internet Explorer or Apple Safari."je tam i nějaký problém s certifikátem, i kdyz zkusím jiný prohlížeč, tak je to to samé.

Odpovědi na otázku

Otvor si Chrome a postupuj podľa tohto návodu:https://knowledge.kaltura.com/enabling-silverlight-plug... Potom by malo už všetko ísť :)

No, a použil si teda niektorý z odporúčaných prehliadačov?

Když sis pořídil kameru s prehistorickým softwarem, tak požaduje prehistorický prohlížeč.