Problémy s multifunkcí SAMSUNG CLX 3180

Zdravím,Mám výše uvedenou multifunční tiskárnu. Nicméně poslední dobou tiskne hůře barevně - barvy jsou vybledlé, černá je naprosto OK. Nechal jsem si vyjet info o množství toneru a toner je na 75 %, takže je ho dost - alespoň podle toho echa. Nicméně když vytáhnu tonerové kazety tak na tom povrchu co dolehá na válec jsou vidět proužky bez toneru. Je možné aby byl pryč ten válec, když černá tiskne dobře? Nesetkal se někdo u stejné tiskárny s tím, že i když ukazovala dost toneru tak ve skutečnosti už nebyl?

Odpovědi na otázku

Zkus kazety protřepat, (ze strany na stranu) a pak se podívej, jestli nemáš v nastavení zaplého něco, jako Úspora toneru.