» Poradna » Notebooky

Problémy s Malwarem

Pokaždé, když spustím notebook, otevře se nejdřív okno příkazové řádky jménem "Steamupdatecheck.exe" a pak se mi na prohlížeči otevře link stránky "Adfly" a pokusí se mi do notebooku něco stáhnout, přičemž toto stažení je poté zablokováno mým antivirem. Zkusil jsem už projet notebook antivirem, přes Malwarebytes, přes Adwcleaner, kompletně přeinstalovat prohlížeč, ale nic nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Tak ten proces jednoducho zakáž. Otvára sa ti to pri spustení - tak sa pozri cez msconfig - pri spustení - či je tam a zakáž ho.

Kdo by to byl řekl, že řešení bude takhle jednoduché. Díky za pomoc.