» Poradna » Ostatní

Problemy s IBM 40GB 7200?

Dobry den, nedavno tu probehla diskuse, ze disky od IBM (made in Hungary) jsou pry velmi problemove. Mam IBM 40GB 7200 made in Hungary, srpen 2001. Zatim s nim nemam zadne problemy, myslite ze se mi casem disk nejak posere? Mam se obavat nebo to je zbytecne? Diky za reakce, mate nekdo tento disk? Dik, Erik.

Odpovědi na otázku

Mno - mám tentýž disk (jako D) a další IBM 30G (jako C) - tu D-éčkovou 40 (Hungary) od cca září - a žádný problém, rychlý a tichý disk, žádné "škvrkání", žádný vadný sektor. Doufám, že to tak zůstane...

ja sam mam 2ks 75GXP 45GB v radi poli a v dalsich kompech nekolik 30GB a zatim zadnej problem.