Problémy s Grafikou

Zdravím, je to asi 7/8 dní možná i míň co jsem si na alza.cz koupil tuto grafiku:https://www.alza.cz/msi-radeon-rx-570-armor-8... Nevím proč, ale když hraju třeba Grand Theft Auto tak se grafika začne přehřívata začne mi to tu smrdět, mám k tomu i program ve kterém se to dá nastavovat všechno větráky atp... Ale to není ten hlavní problém, dříve jsem měl grafiku Radeon RX 550 2gb a s tou se mi všechny hry hráli v pohodě, ale je divné že grafika co má 2gb zvládne více jako grafika co má 8gb.. Můžu vám zde poslat specifikace mého počítače, děkuji za zpětnou vazbu.. Prosím o pomoc.https://prnt.sc/m04wc0 <- Můj počítač (chybí tam jen pár věcí které jsem tam nechtěl dávat, ale napíšu je, mam windows 7 a další už psát nebudu to jsou zbytečnosti jako optical drives a audio)

Odpovědi na otázku

Ďalší ***, ktorý verí, že GK s viac VRAM musí byť lepšia práve kvôli VRAM. Samoz. RX 570 je lepšia ako RX 550, ale nie kvôli pamäti. Zisti teploty a reálne parametre. Ak sa znižujú takty, tak je (takmer) jedno aká je výkonná. Proste nepôjde na svoje maximá. Aký case, koľko ventilátorov a hlavne tie teploty