Problémy s grafickou kartou

Zdravím, mám problém s grafickou kartou a absolutně nevím co s tím tak bych se rád zeptal na radu než to odvezu někam do opravny, díky.Koukal jsem se na film a v půlce filmu mi najednou zablikala obrazovka, šedou barvou, vrátilo se to zpět na film ale zastavil se obraz a zasekl zvuk na jedné stopě a běžel stále dokola, potom se sám od sebe pc restartoval a psalo mi něco v tom smyslu že je systém poškozen a opravuje se, oprava se dokončila a vypsalo mi to že je vše v pořádku, zapnul se pc a asi po 5min co jsem nechal jen zaplou plochu to udělalo znovu, zešedla obrazovka, nic se nedělo, potom se asi po minutě pc restartoval, s tím že byla windows nabíhal ale jakmile se měla načíst plocha tak obraz zčernal a nic se nedělo. Přeinstaloval jsem windows na staré Windows 7 a už to šlo, bohužel když chci nainstalovat ovladače a nainstaluju je, obraz zase zešedne, tak nevím, vir mi to žádný nehlásilo, tak že nevím co s tím, díky moc za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Napiš jakou máš grafiku a hlavně kde stahuješ ovladače, servis ti asi moc nepomůže když říkáš že bez ovladačů grafika funguje normálně