» Poradna » Notebooky

Problémy s GPU na GeForce GTX 1080

Dobrý den,mám GeForce GTX 1080 od nVidie. Normálně asi mi šly hry na 1,5 roku starém notebooku. Ale před několika dny na mě od více jak poloviny her vyskočily errory, že mám problémy s grafikou. Zjistil jsem, že potřebuju zapnout 3D na ovládacím panelu, ježe ejhle - GPU není prý připojeno. Neví někdo jak to řešit? Mám WIN 10. Děkuji.

Odpovědi na otázku

To máš nb, pc nebo externí boc s gpu?//Upraveno. Chovejte se slušně.//

NB...

A ten notebook nemá žádný název a typové označení?

Co hardwarový problém? 1080 docela slušně topí a notebooky nejsou zrovna nejideálnější na odvod tepla. No a jak výrobci nesmí použít pájku s olovem, ta bezolovnatá je na teplotu o dost háklivější. Také se mi to stalo, že se druhá grafika v notebooku začala chovat divně, v závislosti na teplotě fungovala nebo nefungovala, a po jistém samostudiu jsem došel k tomu, že se mi pravděpodobně stalo přesně tohle. Ale jelikož zas tak moc nehraju, vyřešil jsem to vynuceným během na grafice integrované v procesoru.Myslím, že je návštěvou servisu nic nezkazíš a při trošce štěstí dostaneš před koncem záruky minimálně nová střeva.