Problémy s flashdisky i po jejich zformátování ve Windows Vista

Mám problém s uchováním SW na flashdisku 64 GB, který jsem zkoušel několikrát zformátovat pod systémem Windows Vista se systémem souborů jak NTFS, tak i FAT. I přesto, že se mi podařilo vše zkopírovat, tak ještě ten den mi náhle data na flashdisku nešla přečíst a nebo nebyla vůbec vidět, aniž bych dále cokoli dělal. Po pár dnech se tváří flashdisk i nadále plný s tím, že skoro nic na něm není vidět. V čem všem může spočívat problém? Díky za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

Nejspíš blbá flash, ne? :)

Nejspíš blbý systém ne???

tak nabootuj Gparted Live a zkus naformátovat z něj.

Takto se Flash disky běžně loučí. KRYTON: "Není to definitivní konec, pane. Je to začátek. Sloužil jsem tolika pánům a teď se těším na sladkou odměnu v křemíkovém nebi."

Co to je za flešku? Dej sem odkaz. ☺