» Poradna » Mobily

Problemy s displejem u Redmi 4A

Manžel má telefon Redmi 4A. Poslední měsíc řešíme problém s displejem. Špatně reaguje na dotyk, některé aplikace fungují, některé ne, dají se spustit pouze přes Obchod Play.. Dnes jsem dala telefon do továrního nastavení, ale nic se nezměnilo.. Vim, že je to starý model, ale několika známým Redmi 4A stále slouží bez problémů. Dá se s tím ještě něco dělat? Díky.

Odpovědi na otázku

to je 4-5 rocny telefon = nieje v zaruke, uvadzacia cena 110€, takze dnes nema ani hodnotu co das za robotu za vymenu displaya. Na trhu mas obrovske mnozstvo peknych novych chrumkavych vonavych mobilov, nejaky mu vyberte a mate vybavene narodky tento rok.

Nedá. Jako laický uživatel konci možnosti u továrního nastavení, které ovšem celkem logicky tento problém nevyřešilo. Takže nastal čas nechat mrtvolu odpočívat a koupit něco normálního

Ne.