» Poradna » Notebooky

Problemy s daty - formatovani

Ahoj, mam problem. Behem kopirovani dat z sd karty na externi disk se mi vybil notebook a hodilo to chybu. Nyni kdyz chci pokracovat v kopirovani mi to hlasi, ze je potreba formatovani. Mam tam dulezita data a bojim se, ze to formatovanim vymazu. Lze to nejak obnovit? Formatovani jsem zatim nepotvrdil ale otevrit sd kartu nelze. Dekuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Oprav filesystém na kartě. CMD jako správce:chkdsk X: /f /r (za X dosaď písmeno té karty)

Výjimečně hloupá rada - docela se divím, že jsi to vypustil.Klidně můžeš radit takto a dopustit zápis na pochroumané médium. Ale AŽ TEPRVE TEHDY, co bude vyzkoušena Recuva, GetDataBack a celá řada dalších vynikajících SW.A ti přicmrdávači, co ti dali ta "+", jsou magoři ještě větší - nemají "šajn" o čem je řeč.