» Poradna » Ostatní

Problémy s CD ROM

V PC mam naistalovanu CD mechaniku PHILIPS. Obcas se mi stava, ze kdyz pracuji s nejakym prg z CD tak mi vypadne resp. u hry mi to pri postupu (v tomto okamziku saha na CD) pise vlozte CD s hrou, presto, ze tam je. Dale se nedostanu. Po resetu misto puvodniho hlaseni Found CD ROM - ATAPI ...... pise Found CD ROM - @T@PI... a podobne nesmysli. V systemu se mi pak CD zobrazuje (ikona nebo pismeno), ale kdyz s ni chci pracovat tak to nejde. Musim nechat PC cca 15min vypnute, aby mi CD opet zacalo fungovat spravne a uvodni hlaska byla spravne. Chova se stejne pod W95, WinNT 4.0, DOS. Muzete mi nekdo poradit?

Odpovědi na otázku

jestli v zaruce, reklemovatpravdepodobne se prehriva, lepe vetrat case a zkontrolovat datovevy kabelpokud by mela problemy se ctenim, je nejlepsi rozdelat a vycistit