» Poradna » Programy

Problémy s bootovním Win

Čavte. Mám taký malý aj keď možno nepodstatný problém. Problém je v tom, že mi nechce nabootovať Win (XP) na prvý krát, vždy až tvrdom reštarte. Robý to stále aj po niekoľkonásobnej preinštalácii Win. Chcem sa spýtať v čom to môže byť. Mám 2disky starší CAVIAR (1G) a novší QUANTUM FIREBALL ct15 (10G) , alebo to može byť biosom (QDI v 1.65). Čo by ste mi odporučili?

Odpovědi na otázku

Moze to byt tym, ze sa ti "nestihnu" roztocit disky. V niektorych biosoch sa toto da nastavit, pripadne si zakaz "quick boot".

Může to být i vadným zdrojem.

No ja si myslím tiež že by to bolo zdrojom, pretože som mal koli nemu problémy s CD-romkou, ktoré som už vyriešil. Ale tiež si myslím, že vadný zdroj by sa mal nejako preukázať napr. samovolným reštartom PC alebo uplným vypnutím. Zatil dík