» Poradna » Programy

Problemy s bearsharom

Dobre rano,asi uz urcite z vas viete,co je to bearshare,je to program zalozeny na principe p2p,peer to peer,no ale k veci...Poradi mi niekto prosim,ako sa zbavit niecoho ako je : najdem si film na nete,resp. nazov filmu a hodim to do search,film mi najde,ale najde mi asi 80 takych istych nazvov filmu skoro s takym istym poctom zdrojov,a neviem si s tym poradit,pretoze,ani jeden ten nazov filmu mi nejde stiahnut,na vsetky mi vypisuje prikaz : Active - trying a mozem cakat aj 10 minut,program nezacne stahovat dany film...Inak toto sa mi stava asi u 50 percent filmov,niektore najde pekne po jednom ,mozno dvoch nazvoch a hned mi zacne aj stahovat,neviete teda niekto,v com je problem? Alebo mi to trosku ozrejmit?DAkujem pekne,prajem pekny den

Odpovědi na otázku

nefunguje tato séť čirou náhodou na principu front? kdy od daného člověka v síti by rádo stahovalo víc lidí víc souborů a tak se dalším přiřadí čekací čísla ?RTFM

Nazdarek,uf,tak to neviem,ja som na takyto veci lavy,uprimne neviem vobec,viem len,ze ked napriklad prave nie su zdroje pripojene do siete,tak mi pise waiting,alebo ked musim cakat na radu ,tak napise queued,inak mi pise stale to active a mozem cakat aj 20minut a stale to tam mam ,a to uz v sekcii download,nie pri hladani filmu,napriklad si najdem film :how to deal: a najde mi film how to deal .pl.avi so 15 zdrojmi a potom dam film napriklad :on a clear day: a najde mi nazov on a clear day.divx.avi ale najde mi takychto nazvov asi 50 a kazdy ma skoro rovnaky pocet zdrojov,napiklad 60,58,75 atd atd.a vyberiem uplne vsetky a vyskusam a neda mi ani jeden stiahnut,len to active stale pise

Zkus novější verzi BS. A taky zkontroluj myslím že 4 čuplíky v pravým horním rohu. Měly by být nejlépe zelený, jestli je nějaký červený, tak se tam napíše i chyba. A taky doporučuji nainstalovat si spybota, protože BS je spyware.

cau ahorek,no mam ad-aware,takze to je asi max okej,novu verziu bska nechcem mam 5.2.0.5 a novy nechcem,ten obsahuje nejaky software zango a ten mi prinasa virusi do PC ,no a vsetky policka hore su zelene az na jedno,upload,ten mam vypnuty,nechcem aby odomna niekto sosal,brzdi mi to linku,a scan na spyware si robim raz do tyzdna a najde mi vzdy nejake cookies alebo take nieco ale to mi niejako PC nebrzdi,takze vlastne nevies v com je potom problem ze?

Přesně tak, BTW: já používám verzi 5.2.4, kde ten soft taky ještě není. Jestli je to OK, tak to potom nevím čím by to mohlo být... Napadá mě možný limit p2p sítí u poskytovatele, ale to spíš ne... Jediný co ještě můžeš zkusit je zaexperimentovat s nastaveními, třeba maximální počet spojení na jeden soubor nebo zkusit změnit naslouchaný port. Jinak už nevím....