Problemy s auto loginem od Intelu

Pri instalaci driveru a softwaru dodavaneho s deskou Intel D865PERL, se mi dostalo moznosti zapnuti auto-loginu (automaticke vyplneni hesla) v pripade restartu pocitace diky necekane chybe(!!!), to se mi stalo osudnym. Auto-login je totiz aktivni neustale pri kazdem startu, coz zpusobuje za a) s danym helsem pristup komukoliv do meho profilu, a za b) po zmene hesla start Win XP nedobehne do konce, problikne hlaska o spatne zadanem jmene nebo heslu (bez moznosti reakce) a start zatuhne na modre obrazovce s napisem "nacitani osobniho nastaveni". Kde v registru vypnout auto-login? vite to nekdo...? Dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

start / spustit / control userpasswords2

tento postup je mi znamy, bohuzel mi v tomto pripade ale vubec nepomohl, zde mam totiz nastavenu hodnotu "dotazat se na heslo", ale system to ignoruje heslo vyplnuje i presto. Pri instalaci driveru pro intel to bylo uvedeno jako moznost vyuzitou pouze v pripade automatickeho restartu systemu v pripade chyby (pokud si ji system uvedomi sam). Doufam, ze jiz nekdo s touto aplikaci od Intelu ma zkusenosti (nepodarilo se mi ani zjistit co je vlastne zac a jak se jmenuje), nechce se mi totiz probirat registr radek po radku...