» Poradna » Mobily

Problémy s Androidem.

Dobrý den.Již nějakou dobu pozoruji na mém Nexusu 7 2012 a hlavně na verzi 2013 (2 gen.) drobné chyby, které jsou ovšem velice nepříjemné. Žádám proto o radu zde na poradně Živě.Verze Androidu na Nexus 7 2012: 5.1.1Verze Androidu na Nexus 7 2013(2. gen): 5.1.1Problémy:1. Někdy při stahování aplikací, když zadám stahovat to píše pouze stahování a vůbec se nestáhne. Když zruším a znovu dám stáhnou, tak se to už stáhne. Vím není to velká chyba, ale když si toho nevšimnu sem pak docela zklamaný, že se aplikace nestahuje.2. (Pouze u Nexusu 7 2013) Další chybou je zvláštní zpomalení systému v náhodných intervalech, kdy systém celkově jede ve Slow Motionu a pomůže jedině restart tabletu. Toto mě trápí nejvíce. Posílal jsem to i na reklamaci 2x, ale vždy nic neobjevili. Při tom se tato chyba i Nexusu 7 2012, který je mnohem slabší nevyskytovala.

Odpovědi na otázku

Zkusil bych dát tablet do tovarního nastavení, nebo ještě nejlíp celý systém nainstalovat znova. Zrovna u Nexusu to není žádný problém a většinou se problémy tímto vyřeší.

Mnohokrát jsem zkoušel. Bohužel problém přetrvává.

To s těma aplikacema mi někdy dělá i na Nexusu 5, ale nějaké zpomalení jsme nezaznamenal, ale je pravda, že někteří s tabletama si na to stěžují. Zkusil bych přinejhorším nahrát nějakou alternativní ROM, ta většinou takové problémy řeší

Děkuji.

To je prostě celý android, s tím nic neuděláš. Jak bylo psáno předemnou, použít alternativní rom.