» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problémy po nejnovější aktualizaci Windows 10

Dobrý den,na mém notebooku HP s Windows 10 Home se po nejnovější aktualizaci vyskytla řada problémů a podivných věcí. V poslední době jsem do notebooku neinstaloval žádné nové programy aplikace ani ovladače, takže si myslím že za problémy stojí nejnovější aktualizace od Microsoftu (jak jinak že).Mezi nejvážnější problémy patří vypínání Windows Defenderu (konkrétně byla několikrát po spuštění vypnuta ochrana před falšováním).Zakazování některých služeb a také po spuštění notebooku začnou hučet ventilátory (dříve hučeli ale méně).Provedl jsem kontrolu na možný malware nebo virus (Malwarebytes free, Eset online scan, MSRT) ale nic se nenašlo. Dále jsem provedl opravu systémových souborů SFC.exe, ale nebyli nalezeny žádné poškozené soubory.Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte podobné problémy a jak to vyřešit? Odinstalovat aktualizaci?DíkyKostka

Odpovědi na otázku

Vrátit do bodu obnovení, kdy vše fungovalo. Nejlepší řešení.