» Poradna » Programy

Problemi s netom ?

zdravim mam taky problem .mam windows xp home edition sp2 pripojenie od t-comu dsl ,ked napriklad chcem nieco vyhladat cez googla tak mi to strasne dlho vyhladava alebo ani nevyhlada a niektore stranky ani nechce otvorit a inac stahiovat sa da rychlo niekto vravi ze to robi nastavenie v pripojeniach v dns ?a co tam mam nastavit?alebo kjde je problem?dakujem

Odpovědi na otázku

taky jsem měl podobný problém.Zkus www.opendns.com - je tam dobrý návod v A.J. a můžu potvrdit že mi internet šlape jako hodinky.

Potřeboval bych vědět jestli se někde nedá sehnat návo česky, protože nejsem zrovna zadtnej v angličtině
Předem dík za odpověď

Tiež mám dsl t-kom. Pred mesiacom som kupoval router a predavač - servisák mi povedal že mám dať DNS: 208 67 222 222, šlape to.