» Poradna » Web a internet

Problémi s Internetem

Dobrý den potřeboval bych poradit ohledně mého internetu. Mám takoví problém s tím ,že se mi na jednou zničeho nic zvedne ping asi cca na 5s a pak se to zase vyrovná nevím co s tím mám dělat. Myslel jsem si že by to bylo Síťovou kartou ,ale tou to není zkoušel jsem náhradní a ta dělá to samé. Řešil jsem to s providerem a ten už jsi neví rady máte nějáké nápady jak vyřešit problém pošlu i obrázky ze stránky na měření internetu. Obrázek: https://imgur.com/a/X1tv4s0

Odpovědi na otázku

Ty máš hlavně problémy s češtinou. A když to nevyřešil provider, jak to máme vyřešit my?

Nebud na neho tak zlí, snazi se alespon delat mezeru i kdyz pro zacatek pred carkou. Pro zacatek i pozdravil

zlí ???

Chlapec se zřejmě narodil daleko za Uralem.

Kdiž si provider neví radi, jak si máme vědět radi mi?

Ty jsi vietnamec, nebo obchodní zástupce firmy Xiaomi?

Zase jeden mamlas, který (nebo kterí?) si neumí přečíst původní dotaz, ale potřeboval velmi názorně ukázat svou nedůvtipnost.

Takže díky všem za pomoc Já jsem myslel že byste mi měli poradit na této stránce a né opravovat moje pravopisné chyby. Jo a když si provider neví rady tak asi zapojím mozek a zeptám se někoho kdo mohl mít stejný problém jako já a mohl mi napsat jak ho vyřešil asi tak by mi mohl poradit

Kdybys zapojil ten mozek, tak je ti jasné, že když ti neporadí odborník, který je u toho, tak někdo na dálku ti sotva může poradit. Ale - PC nemáš zasekané? Co router? Přes co jsi? Nemáš modem? Nebo máš WiFi? Co AP? Tohle provider určitě prověřoval, takže nic. Pak může být problém přímo u něj. To musí prostě pořešit on.

Pak může být problém přímo u něj.A pravdepodobne to tak bude ale radsi dela mrtveho brouka.

Jo, my bychom taky radi poradili. Ale musel byste nejdriv napsat aspon trochu pouzitelnych informaci o svem pripojeni, o pouzitem HW, o uz provedenych vyzkumech (mereni z webu je k nicemu..) atd. Bez nich se da rict jen to, ze "je neco rozbity". :o)

Půjč si od kámoše jeho PC a zkus ho zapojit doma. Pokud to bude blbnout pořád, reklamuj linku u providera. Pokud to bude O.K., přeinstaluj si svoje PC.

Třeba to nebude rovnou na reinstalaci OS. Podíval bych se co mi běží na pozadí a co z toho se dá povypínat (klidně i antivir, když bude uživatel opatrnej). Nebo některý lidi mají při online hraní otevřenej v prohlížeči třeba mejl nebo x stránek (který si tahaj reklamy) nebo maj puštěný kecálky, který se aktualizujou.Tohle může udělat uživatel sám a nepotřebuje k tomu servis ani nějaký extra znalosti. Pokud to nepomůže, zkusil bych toho kámoše s jiným PC (jak už tu někdo psal) atd. atd.

ale pak se to zase vyrovna? tak to proste neres.