» Poradna » Web a internet

Problematická wi-fi

Začal sem mít problém s připojením wifi na mobilním zařizení samsung note 3. Pokažde když mam zapnutou wi-fi tak mi funguje třeba 2min a pak se vypne s tím že hleda ip adresu což někdy trvá 10s a nékdy 5min, zaroveň se s tim začal vyskytovat problém že mi mobil normálne ukazuje že jsem připojen ale žadná stranka na internetu nebo ytb video se nerozjede. Jiným lidem co tuto wi-fi využivají se to neděje a wifi jim funguje bez problému.

Odpovědi na otázku

Nejspíše bude v telefonu virus, asi by nebylo od věci telefon projet antivirem, doporučuji eset mobile security, pokud nic nenajde tak reset routeru a pokud stále nic tak bych dal telefon do továrka.

Díky, protáhl jsem to antivirem a našlo to nějakou porušenou složku či co, zatím jede wif-fi v pohodé takže děkuju

Hah, 2 lidi dali nesouhlasím ale nenapsali ani svoji radu ani proč nesouhlasí