» Poradna » Notebooky

Problém zo širokouhlým obrazom

čaute mam problem doteraz som mal na ntb širokouhlý 16:9 a zrazu mi to preplo na 4:3 ... neviete ako to vratit naspat?

Odpovědi na otázku

A čo takto keby si sa pozrel, aké máš nastavené rozlíšenie na svojom NB? Klik PTM niekde na plochu - Rozlíšenie obrazovky. A tam si nastav rozlíšenie, ktoré má mať tvoj NB (predpoklad 1366x768). Istotne tam máš 1024x768...

dik moc :)

Osoby i geometrie např.kruhu (elipsa) jsou zdeformované.Jak zvolit změnu formátu na monitoru?