Problem Zo Zobrazovanim obrazu

Dobrý deň potreboval by som pomoc. Moj problém je v tom že keď zapnem počítač tak mi nenaskočí obraz to je keď je v jednom dvi výstupe ale keď ho dám do druhého tak naskočí ale tiež nie v poriadku sú čiary cez obraz ale keď už je počítač zapnutý dlhšie okolo 5-15 min tak obraz začne ísť v poriadku. A toto sa opakuje vždy keď ho spustím po dlhšej dobe. Vopred ďakujem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Nenapsals že je obrazovka CRT a že je stará 10let-což je na vyhození.

nie mam LCD 17 palcový

Zkontroluj kondenzátory na desce a na videokartě, jestli nejsou nafouknuté, nebo z nich něco nevytéká. Pokud máš možnost, zkus jiný zdroj.

nevytekajú

Čeká tě běžné testování - zdroj, RAM Memtestem, grafika.