» Poradna » Programy

Problém ze skype.

Dobrý den,mám takový problém nedávno jsem mněl windows 7 protože jsem byl spokojen ale nainstaloval jsem skype novou verzi a jedíne co tam bylo bylo bíle kolečko co se točilo a nenačetlo skusil jsem to stejné ze starší verzi ale taky to nešlo na mám notebooku s windows 7 to normálně jde ted mám na svém pc windows 10 a tady skype jde tak nevím děkuji za případnou odpověd hezký den.

Odpovědi na otázku

Já mám taky problém - přečíst to po vás.

No kdybys byl rozumny Rozumny dal by jsi si zalezet na srozumitelnosti dotazu, slohove i pravopisne. Takto jsi napsal blabol a je bol to lustit.