Problém zdroje?

Hraju hru a najednou mi začnou skákat artefakty přes celou obrazovku, poté obrazovka z černá a pak se zobrazí znovu hra. Pustím google a začnou znovu lítat artefakty, po restartu naběhne logo mb a zase černá obrazovka, po dalším restartu už nenaběhne ani bios. Grafika je r9 270 zdroj njoy ayrus 450w (vím je to dost low). Čím to je?

Odpovědi na otázku

Zdroj je sice totální odpad, ale tohle není zdrojem. Odchází grafika.

Jako můžeš zkusit sestavu s nějakým skutečným zdrojem, ale popisuješ standardní projevy umírající grafiky. Zkus ji v jiném PC a máš jasno.

problem grafiky... v servise ti to odhalia za 10 minut.

Taky mi stejným zpusobem chcípla grafika (R9 280), takže se připojuji k ostatním.