» Poradna » Programy

Problém z VOB soubory a filmem Deep blue

Mám problém se složením DVD. Stájlů jsem si z emule po částech film Deep blue a mám ted dost zapeklitej problém. Stáhl jsem si ho po 4 vob souborech a po jednom .rar souboru - vše by mělo patřit k sobě - když rozbalím .rar. vyhrkne to na mě dalších 19 souborů (bup,ifo..) ale jakmila dám vše do jedné složky a chci to vypálit třeba DVD shrinkem ale i clone DVD tak mi to hodí chybu u DVD shrinku - "FAILED to open file VIDEO_TS.VOB"  a nepustí mi to dál. Tak nevím zdali těch všech 33 souborů naházet do nera a natvrdo vypálit nebo nevypalovat? Nevíte v čem je problém???

Odpovědi na otázku

Něco chybí nebo je poškozeno. Zkusil bych to 1. přehrát v PowerDVD (Open DVD file on hard disk drive), 2. udělat reauthoring TMPG DVD Authorem nebo něčím podobným..Pokud chcete vypálit, taka) vypalte to na RW a uvidíteb) vypalte to do souboru a ten načtěte přes virtuální mechaniku a zkuste přehrát (ale to se v podstatě rovná tomu pokuu přehrát to rovnou pomocí PowerDVD)Jinak to bude asi jen médium na odpis.

Zkus to vypálit na rw, jestli to bude fungovat

v power dvd jdou přehrát všechny.

otvorit v IfoEditu a pouzit tlacitko Get VTS sectors...

HELE díky všem za pomoc už jsem to vyřešil ale nebijte mě - chyběli mi tam 3 VOB soubory)))) jsem hold amatér....))

Viz první dvě slova prvního (mého) příspěvku :)