Problem z tlacitkom wifi na NB

Mam NB Fujitsu Siemens model AMILO M7440G. Na zapnutie WIFI zariadenia ma specialne tlacitko. No mne prave dnes prestalo reagovat. Nedokazem teda zapnut WIFI zariadenie. Da sa to nejako nastavit (zapnut) softwerovo? Alebo by sa nasiel niekto kto poradi ako zistim ci zomrelo len tlacitko alebo je koniec mojej wifi karte? Nejaky soft na diagnostiku hardwareru?

Odpovědi na otázku

A neni to jenom tim ze se ti nezobrazuje ikona na dolnim panelu? coz se da zapnout v Ovladacich panelech a jinak si zkontrol Wifi v Sítových připojeních,

nie, tu fakt nejde o ikonku.(niesom expert ale wifi som uz na par pocitacoch nastavil a aj na tomto konkretnom mi to do teraz slo) Skusal som siet nastavit aj v Sietovych pripojeniach, potom aj cez vlastny softver dodany k wifi karte a nic. Otestoval som NB special testovacim softom od vyrobcu - zase nic. Aj to tlacitko na notebooku je asi OK - po jeho stlaceni "Key simulator" zaznamenal "kod" stlaceneho klavesu.
Po zatlaceni tohto tlacitka by sa mala rozsvietit dioda WIFI a zacalo sa prehladavanie dostupnych sieti. Ta sa ale nerozsvieti a ani nezacne ziadna "akcia".
Fakt tomu nerozumiem co sa stalo. Ved ak by sa Wifi karta pokazila tak by Device Manager hlasil problem zo zariadenim. No karta sa sprava ako keby jej nic nebolo. (parkrat som ju preinstaloval a vestko prebehlo ok).
Cize mam fukcnu kartu a fukcne tlacitko ale ak ho stlacim tak nedokaze zapnut tu kartu.

Fakt budem vdacny za kazdu radu.

okrem tlačítka väčšina noťasov reaguje aj na kombináciu kláves napr. Fn+f1;Fn+f2.

Už se mi to také jednou stalo. Pomohla pouze přeinstalace windows. Pak fungovalo vše zase normálně,Takže s kartou a s tlačítkem nic nebylo.

ak je to tak ako hovoríš anatol nestačí len obnova systému miesto preinštalácie?