» Poradna » Notebooky

Problem z reprakem

Dobrej mam problem nejspis mi odesel pravy repracek u notebooku Toshiba Portege M800-11K a nemuzu nikde najit navod v cestine jak se do nej dostat myslim komplet ho rozebrat diky za radu

Odpovědi na otázku

Tisíce (video) návodů na rozborku noťasů jsou na Youtube. Takže hledej tam...A na netu se dá většinou stáhnout servisní manuál (pdf).

Stačí prefúknuť, máš tam odrobinky chleba a v chlebe sa živia šváby, ktoré ti ucpali zvukovod.

A píše se S