» Poradna » Počítačové sítě

Problem z rapidsharem...

mam problem z rapisharem..stahuji pre Rapidmanager a ted to vetsinou nejde....je problem u nich mam predpllaceny login....

Odpovědi na otázku

Na stahovani pouzij FLashGet. Pobezi ti to spolehlive a ve vice vlaknech = rychleji

nevis kde sezenu cestinu ..stahnul jsem si 2.0

Češtiny pro FlashGet jsou tady: cestiny.idnes.cz ...
Bohužel, překladatel Vlamo už někdy od posledních vánoc žádné nové překlady nepublikuje. Můžeš mu napsat, jestli má češtinu pro Tvou verzi.

Pouzivam bez problemu uz nejaky rok verzi 1.72, nemel jsem potrebu stahovat novejsi verzi

RAPGET si stáhni. Pohodové nastavení bez problému