» Poradna » Notebooky

Problém z prihlásením

zdravím pri prihlásení do služby Uplay ma nepripojí ku môjmu účtu ale chce to odomňa dvojfázové overenie nikdy predtým to odomňa nechcelo ani som na účte nič také nenastavoval pri hraní hry ma odhlásilo a pri opätovnom prihlásení to už odomňa chcelo toto. takže by som si rád nechal poradiť a tento problém vyriešil :) vopred ďakujem :)

Odpovědi na otázku

To není žádný problém, https://uplay.ubi.com/Tady zaškrtni že nechceš ověřovat a je to

a kde presne nájdem tú možnosť kde to môžem zaškrtnúť ?? :D