Repasový PC nejde zapnout

Dobrý den všem. Koupil jsem si repasovaní pc z levnapc.cz a už 1 den mě blblo pc. Já když to zapnu tak monitor nejede jen oranžové světýlko a bedna párkrát zapípá a to je vše jen potom bedna jede ale monitor ne.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci.

Vrátit nebo reklamovat a studovat pravopis.

Čau, záleží na tom, jaký máš BIOS. Pak jsou různý významy pípnutí. Částečnou odpověď na pípnutí najdeš tady :https://cs.wikipedia.org/wiki/Beep_k%C3%B3dAle jestli je to repas, tak pryč s tím. Ahoj

elektroniku a zvláště pak výpočetní techniku kupuju zásadně novou a vím pročpokud na ten krumpl máš záruku, rychle reklamuj a chtěj zpět penízePS: zapracuj trochu na tom psaném projevu