» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém z obrazem a zvukem při nainstalování win 8.1 64bit

Dobrý den mam HP 620 : CPU T4400- 2x 2,2 GHZ, 4GB ramInstaloval jsem Windows 8.1 64bit a po nainstalování furt stejný problém , at jsem spustil jake koliv video bud ze youtube nebo treba z PC tak obraz zpomaleny jako ve filmu , zvuk nehraje vubec.Pred tim jsem tam mel windows 7 32bit.Diky za pripadne odpovedi

Odpovědi na otázku

Mas nainstalovane nove ovladace pro Win 8.1??Nestaci mit ovladace jen pro Win 8.0 musis mit i pro Win 8.1 .

Hele ovladače jsem instaloval hned všechny co šli