» Poradna » Počítačové sítě

Problem z ICQ

Dobry den mam tu taky problem s programom ICQ vzdy ked otvorim ICQ alebo chcem niekomu napisat nieco zobrazi sa mi samo od seba taka tabulka s nadpisom Cyba skriptu aplikacie Internet Explorer Ve sktriptu na tejto strance doslo k
chybe a opakuje sa mi to stale po napisani textu a uz ma to riadne znervoznuje a neviem si s tym rady dakujem za
akukolvek radu

Odpovědi na otázku

To je daň za používání klienta ICQ Přejdi na qipa a budeš bez starostí

uz som pouzival qip ale o to tu nejde musi sa to dat nejako odstranit