» Poradna » Programy

Problem ve hre DeusEx...jak se dostat do clunu?

Ahoj,zacal jsem hrat DeusEx, udelal jsem prvni  misi s teroristy u Sochy svobody. Pak jsem prolezl velitelstvi UNATCO a dostal jsem dalsi misi nekde na Manhattanu. Mam jit na jizni molo ostruvku do clunu a tim clunem pak na Manhattan. Problem je v tom, ze se na ten clun nemuzu zaboha dostat. Kolem celyho clunu je takova neviditelna stena, a nemuzu se skrz ni dostat. Ridic clunu mi jeste rika neco jako "Tak jedem". Vsechny ostatni postavicky me posilaj do doku, ze tam na me ceka clun, atd.Nevi nekdo co mam udelat, abych se do ty druhy mise, potazmo na ten clun dostal?Diky Petr.

Odpovědi na otázku

To je znamej problem piratsky verze - originalni verze to nedela.

No, normálně, přijdeš ke člunu a stiskneš klávesu pro USE čili pro použít