» Poradna » Počítačové sítě

Problém v počítačové síti.

Máme v zaměstnámí zapojeno několik počítačů do sítě. Na 5 počítačích je win2k, na jednom winNT4, na 4 je win98 a na dvou je win95. Jeden PC s win98 se vždy 15 minut po startu odpojí sám od sítě. Poté co je restartován se zase připojí, ale po 15 minutách se zase sám odpojí. Nevíte, co na něm může být špatné? Specialisti na PC si ho již několikrát odvezli a přivezli a nehnuli s tím, zkoušeli ho dát i do jiné kanceláře a je to stejné. Co na něm může být za závadu?

Odpovědi na otázku

Jinou síťovku zkoušeli ? Je to položka doslova za několik korun. To bych testl.

Já to vím, jenže počítač je zaplombován a nemám ani oprávnění k instalaci ovladačů. Kdybych mohl, tak si tu síťovku koupím a instaluji sám, jenže to nejde.

http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp koukni se tady řekl bych že to bude tento problém.

Dík za tip, zkusím to.

Také to může dělat spyware, přejdi to nějakým antispyware programem možná ti to pomůže. Pokud to nepomůže tak bych to taky tipoval na síťovou kartu.