» Poradna » Programy

Problem v PHP - prosim o radu jak upravit

Dobrý den,prosím někoho znalého o radu co s tím.Mám databázi nahranou na phmyadminu, stejnou pak na webu pres ftp. V DB jsem opravil tabulky kategorie, protoze tam byly zavedeny nektere o ktere jsem nestal. Vse se zobrazuje spravne. Pokud ale provedu aktualizaci importu zbozi (pres cron up), znovu se mi pak po aktualizaci webu objevi stare kategorie, ktere jsem vymazal (nove zustanou).Takze jde o skript importu, jenze ja vubec nevim, jak a kde jej upravit, aby se to nedelo a po aktualizaci importu zbozi byly na webu jen kategorie, ktere jsem sam udelal a nevracely se tam ty stare. Nize zasilam vypsany skript pro UP. Dekuji moc (moudremu napovez - hloupeho kopni - prosim o kopnuti :))if(empty($_GET['cron'])){ $_GET['cron']=0;}include('../inc/distributori.php');//include('Gregphoto_Image.php');$distributori=new Distributor('','view','');$distributori_data=$distributori->data;if(count($distributori_data)){ foreach($distributori_data as $distributor){$xml = simplexml_load_file("xml/".$distributor['id'].".xml");$typ=$distributor['id'];$p_cnt=count($xml);echo "<h2>Import pro Slevovy portal ".$distributor['nazev']."</h2>";for($i = 0; $i <= $p_cnt ; $i++) { $q0 = "SELECT id FROM polozka p1 where url='".$xml->DEAL[$i]->URL."' "; $r0 = mysql_query($q0); echo mysql_error(); $p=mysql_num_rows($r0);if(empty($xml->DEAL[$i]->CITY)){$xml->DEAL[$i]->CITY=$xml->DEAL[$i]->CITIES->CITY[0];}if(empty($xml->DEAL[$i]->IMAGE)){$xml->DEAL[$i]->IMAGE=$xml->DEAL[$i]->IMAGES->IMAGE[0];} if(!empty($xml->DEAL[$i]->CATEGORY)){ $id_kategorie=insertCategory($xml->DEAL[$i]->CATEGORY,"category"); } else{ Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

cely UP:<?php// pridat include('../inc/setup_login.php');include('../inc/dao.php');include('dao.php');connectDatabase();//mysql_query("update kategorie set kraj=1");mysql_query("delete FROM `polozka` WHERE Unix_Timestamp(now())>Unix_Timestamp(deal_end)");//mysql_query("ALTER TABLE `polozka` ADD `min_customers` INT NOT NULL ,//ADD `address` VARCHAR( 300 ) NOT NULL");if(empty($_GET['cron'])){ $_GET['cron']=0;}include('../inc/distributori.php');//include('Gregphoto_Image.php');$distributori=new Distributor('','view','');$distributori_data=$distributori->data;if(count($distributori_data)){ foreach($distributori_data as $distributor){$xml = simplexml_load_file("xml/".$distributor['id'].".xml");$typ=$distributor['id'];$p_cnt=count($xml);echo "<h2>Import pro Slevovy portal ".$distributor['nazev']."</h2>";for($i = 0; $i <= $p_cnt ; $i++) { $q0 = "SELECT id FROM polozka p1 where url='".$xml->DEAL[$i]->URL."' "; $r0 = mysql_query($q0); echo mysql_error(); $p=mysql_num_rows($r0);if(empty($xml->DEAL[$i]->CITY)){$xml->DEAL[$i]->CITY=$xml->DEAL[$i]->CITIES->CITY[0];}if(empty($xml->DEAL[$i]->IMAGE)){$xml->DEAL[$i]->IMAGE=$xml->DEAL[$i]->IMAGES->IMAGE[0];} if(!empty($xml->DEAL[$i]->CATEGORY)){ $id_kategorie=insertCategory($xml->DEAL[$i]->CATEGORY,"category"); } else{ Ukázat celý příspěvek

jen podotknu, nekdo tu dvakrat kliknul na souhlasim, ale to neni odpoved na opravu :) to jen zadavatel prosby o pomoc s vyresenim problemu zadal strukturu celou :)

jen podotknu, že z tohoto výpisu kódu ti nikdo neporadíjá jsem úplně nepochopil co znamená:"Mám databázi nahranou na phmyadminu, stejnou pak na webu pres ftp"pak v jaké:"DB jsem opravil tabulky kategorie"pak tam načítáš nějaké xml - kde ho vezmešProstě výpis kódu je k ničemu, když nejsi schopen popsat, princim jak to funguje, ve kterém asi máš někde "chybu", díky které se ti načítají i smazané kategorie a k odhalení této chyby nejspíš ten vlastní kód není vůbec potřeba.

vse vyreseno :)

Zajímavé. Postřeh od kolemjdoucího.Na: http://www.zive.cz/poradna/naprogramovani-pr... Je plno příspěvků od borců, ale téměř žádná rada, až na jednu vyjímku.Tady je zase konkrétní kód, ale žádná konkrétní rada.Velice rád bych to použil pro statistiku debility přispěvovatelů tohoto fóra.