» Poradna » Notebooky

Problem v notebooku nebo v nastavení?

Dobry den, mam problem a chci se zeptat jak by se to dalo opravit nebo jestli je to normalni.Nedavno jsem si koupil notebook a kdyz surfuju po int. Nebo hraju hry tak se celkem casto odpoji od wifi pise to zek teto siti se neda pripojit. A davam odstranit potize nekdy se to opravi a hraju nebo surfuju dale ale nekdy treba jako.ted.opravuju to pres 30 min. Tak to pisu na mobilu. Prosim o radu co mam delat. Dekuju.

Odpovědi na otázku

Asií bych zacal kontrolou, jestli neni tvoje sit rusena. Stahni si treba NetStumbler (http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... ), ten ti ukaze okolni site a hlavne kanaly na jakych AP/routery vysilaji a zaroven i urovne signalu. Podle výsledku potom můžeš volit daší postup.

Mám dotaz co mám dělat když mi to píše dole Přístup byl odepřen ?

Buď jak píše czcharlie, ale není od věci nejdřív aktualizovat ovladač WiFi karty. Jak se chovají ostatní zařízení připojená ke stejné WiFi? Také se odpojují?

Jak aktualizuji ten ovladač ? ostatní zařízení v pohodě tablet a 2x mobily .Jinak děkuji moc za odpověď psal jsem na hodně poraden ale nic .

Najdi si stránky výrobce notebooku. Tam bude support nebo podpora nebo něco podobného. Vlezeš tam a podle PŘESNÉHO typu tvého notebooku najdeš stránku s ovladači. Stáhneš ovladač pro tvůj operační systém. Ovladač nainstaluješ - nejspíš to bude nějaký spustitelný soubor, třeba setup.exe. Buď bude stahnutý ovladač novější, potom jsi aktualizoval nebo nebude a pak aktualizace není (nebyla) třeba.