» Poradna » Web a internet

Problém v Google Meet - najednou nemohu sdílet obrazovku

Mám problém. Snažím se naučit pracovat v Google Meet. Normálně mi to šlo, ale najednou (nevím, jestli a co jsem udělal) mi nejde sdílet moje obrazovka. Při klepnut na Sdílet obrazovku se mi objeví okýnko:"Nemůžete sdílet obrazovkuPokud chcete sdílet obrazovku, musíte udělit oprávnění."Ale jaké oprávnění?! V GM toho k nastavování moc není. Vyzkoušel jsem asi všechno a pořád dokola...

Odpovědi na otázku

Mám FF 81.0.

Má stejný problém. Radili mi, jestli nemám přepnutý jiný google účet, ale tím to není. Co s tím, nezjistil jste? díky

je to tím že nejste v Chrome