» Poradna » Programy

Problém v DREAMWEAVER MX 2004 s kódováním! (2)

Ahoj.Snad mi někdo pomůžete. Dělám v Dreamweaveru stránky v PHP. Je to super, fakt.. všechno mam při jednom, lehce edituju šablony a rovnou i kódim PHPko. Vážně paráda! Až na jednu věc a tou je kódování češtiny!Když vytvořím novou stránku .html, tak se mi v html dokumentu automaticky vytvoří hlavička, kde je obsažen typ kódování, např.:.. a dreamweaver z ní pak ví, v čem ten soubor uložit.Jenže v PHP skriptech na začátku žádná takováhle hlavička není, takže Dreamweaver neví v čem to ukládat. Proto se mi při uložení pokur*í celá čeština v PHP skriptu. A když to pak znova v dreamweaveru otevřu tak je ta čeština ještě víc v pytli :( Už se mi nějakými změnami povedlo to udělat i tak, že napoprvý uložení to je OK. Ale jakmile to otevřu a uložim znova tak zase prd :(((Nevíte, jak se dá <B>NATVRDO</B> pro všechny stránky v DRMW. nastavit kódování např. 1250??? Aby to ve 1250 ukládalo a i znovu otvíralo?Máte někdo podobné zkušenosti???Nechci se DRMW kvůli téhle "kravině" vzdát.. ale asi budu muset :((( je to jinak výborný nástroj!!

Odpovědi na otázku

SORRY! Smažte to prosím! (

a jinak ses uplne v poradku.....

Jo, jsem.Ale tenhle web je fakt napytel. Nevim jak to maj udělaný, ale replikace obsahu db na web byla v noci dost zpožděná! A když jsem odeslal problém, tak se mi to v poradně nezobrezilo, tak sem to zkusil znova.. a znova.. a vubec..u me chyba nebyla.