» Poradna » Počítačové sítě

Problém uplay

prosím o radu kupil jsem si hru tom clancy s the division a hru mám v knihovně ale pod názvem the division pts což je testovací server myslíte že jeto jenom normální hra + test server a nebo hra co stalá tolik peněz a jen test server

Odpovědi na otázku

Kde jste jí koupil? Na Steamu? Pokud ano, tak by měly být v knihovně dvě položky. Jedna tahle PTS (což jestli jsem správně pochopil je hra s budoucíma patchema a testuje se) a pak bez toho PTS, což je běžná hra na zamýšlené patchi.

U hry nemá být PTS a ani trial,,zkus tam naklikat moje hry, jestli si ji normálně koupil a aktivoval a ubisoft ti ''poděkoval'' za aktivaci, tak tam musí být plná verze,,,btw v Uplay jsou 4 možnostinainstalované, moje hry, hry zdarma a skrytá,

A co na to support uplay?