Problém u xboxu one a jejich řešení

Zdravím, potřeboval bych poradit v následujících bodech. 1. Bude mi k xboxu stačit nějaký monitor(např. Tento https://www.alza.cz/23-asus-vx239h-d439480.htm nebo tento https://www.alza.cz/23-6-samsung-t24d590ew-d1... ) a nebo, je lepší koupit nějákou menší televizi (např. tuto https://www.alza.cz/32-lg-32lb561u-d1532060.htm nebo tuto https://www.alza.cz/32-philips-32pht4100-d241... ) někde jsem totiž četl že xbox má stejně jen 720p takže je to ve skrze jedno a samozřejmě větší obraz by byl lepší. Toto byl ovšem ten menší problém teď ten vážnější. Ten je trochu komplikovanější ale zkusím jej popsat ve dvou bodech za 1. Jsou dobré ty různé edice konzolí v barvačh her apod. Teď např. Vyjde verze ve stylu halo 5 Guardians která bude pěkná nicméně víme že bude oproti běžné verzi s 1 TB diskem cca o 1500kč dražší ale víme jak to je se sháněním ovladačů atd k těmto verzím navíc v ČR a zase je blbé když k sobě slechátka konzole a kinect moc nepasují takže je asi pořád lepší jít do klasické černé že? A za 2. Myslíte si že 500GB stačí? Někdo psal že je to málo, když tam chcete mít všechny své hry jelikož zbývá cca 350GB a to není zas tak moc nevím kolik mají hry na konzolích ale určitě to není málo navíc když budu ten xbox budu mít ještě třeba 5 let tak se to nazbírá a tak se ptám bude to stačit? Samozřejmě vím že se tam dá píchnout externí USB 3.0 hdd a to to vyřeší na druhou stranu teď myslím že je ten xbox one 1TB něco jako nový slib protože nemá už lesklé plasty, má 1TB disk má ssluchátka s normálním Jackem atd. Není lepší koupit rovnou tohle? Napište mi prosím váš názor na jednotlivé věci.

Odpovědi na otázku

Tak za prvé:Xbox by mal fungovať všade kde sa da pripojiť pomocou HDMI káblaUrčite je lepšie kúpiť klasickú verzi (čiernu,bielu) ako tie s rôznymi motívmi a neviem či ešte.Či už je to farbou rovnakou s Kinectom,ovladačmi a pod.,Ale hlavne cena...A či stačí 500GB? Tak už podľa toho koľko si kúpiš hier a celkovo multimedialneho obsahu.Myslím,že výber už je na tebe :)