» Poradna » Programy

Problém u PHP s odesíláním emailu - webzdarma.cz

Zdravím všechny, mám problém s odesíláním emailů přes PHP u provozovatele webzdarma.cz. Kódy, které by měly být správné jsou níže, zkoušel jsem to na stránkách www.kosmetika-bures.prodejce.cz a ještě na jednom (něco).wz.cz, kde mi to dřív šlo. Odpověď se vždy objeví kladná, že byl email odeslán. Předem děkuji.<HTML><HEAD><TITLE>Untitled</TITLE><META NAME="GENERATOR" CONTENT="MAX's HTML Beauty++ 2004"></HEAD><BODY><?php $email = 'vojtechbures@tiscali.cz'; $vysledek = mail($email, 'Předmět mailu', 'Text mailu'); if ($vysledek) echo 'Mail úspěšně odeslán'; else echo 'Mail nebyl odeslán, nastala chyba';?></BODY></HTML> A ještě jeden, který je na www.kosmetika-bures.prodejce.cz/objednavka.php<?phpif ($ok==true){if ($doprava==cp) {$zasilka=ceska_posta;};if ($doprava==cpd) $zasilka = Česká_pošta_dobírka;if ($doprava==ppl) $zasilka = PPL;if ($doprava==uh) $zasilka = Osobně_v_UH;$subject = "Potvrzení objednávky";$mess = "Jméno: ".$jmeno."nPrijmeni:".$prijmeni."nEmail:".$email." nTelefon: ".$telefon."nUlice: ".$ulice."nMěsto: ".$mesto."nPSČ: ".$psc."nPoznámky: ".$poznamky."nnkod: ".$kod1." pocet:".$pocet1."/nkod: ".$kod2." pocet:".$pocet2."/nkod: ".$kod3." pocet:".$pocet3."/nkod: ".$kod4." pocet:".$pocet4."/nkod: Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

No ani bych se nedivil, kdyby to měli zakázané (a nebo figurují na spamlistu)

předmět mailu máte s diakritikou, ale už to nemáte správně zakódované - antispam na druhé straně to zcela vždy bude požadovat za spamfunkce mail pro diakritiku není tak triviálníno a nebo antispam list

Vyřešení:Na wz.cz mi podpora řekla, že emaily odcházejí a problém je u mého emailového poskytovatele nebo někde na síti (možná se emaily hlásí jako spam). Zkusil jsem proto zaregistrovat se na konkurenčním web hostingu a tam všechny kódy fungují. Takže jsem na své původní stránky vložil okno se stránkou na novém hostingu.