» Poradna » Ostatní

Problém u hry

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by někdo neměl zkušenost s mým problémem.Problém spočívá u této hry: Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2.Vím tato hra je stará ale furt zábavná a můj problém spočívá v tom že když zapnu hru a zvolím si jakýkoli herní mód např. ať je to příběh nebo jen rychlá hra vždy se mi po cca 5min. ukáže prohra z ničeho nic.Hru jsem hrál i dříve na win 8.1 a tam to šlo v pohodě mohl jsem hrát klidně i jednu hru 3 hod. teď si chci hru zahrát na win 10 a nastane tento problém.Nevím jestli je to problém win 10 řekl bych že snad ne ale opravdu nevím.Omlouvám se za takovou slohovku a budu rád kdyby mi někdo poradil.Díky.

Odpovědi na otázku

W10 je nový systém. Hra, jak sám píšete je stará. Ve W8.1 fungovala ve W10 nikoli. Takže co? Bude to počasím venku?Chce to čistou instalaci W10, kompatibilních ovladačů grafiky a hry. Pokud to nezabere, těžko to budete přemlouvat.

Nevím jestli já přesně rozumím vám nebo jestli vy nerozumíte mně.Jde o to že hra se spustí a jde v ní dělat vše co se má jen se po nějaké chvíli ukončí herní mód v té hře nikoli celá hra.Jak jsem psal po cca 5min. mi to napíše ,,porážka,, ale hra jede dál nevypne se nebo tak něco omlouvám se jestli tu melu kraviny a jestli jsem vás nepochopil.

Ne není zač se omlouvat. Já bych to typoval na nějakou nekompatibilitu. Jak jste instaloval W10, odkud máte ovladače grafiky a zda máte hru korektně nainstalovánu včetně případných patchů, to musíte vědět sám. Nikdo Vám pod ruce nekoukal.

Pepa ti určitě rozumí. Je celkem jedno co přesně ta hra dělá, prostě ti na Win10 nefunguje, ale na Win8.1 fungovala. Tak čím to asi bude? Počasím venku ne, bude to nekompatibilitou hry s Windows 10. Jediné co můžeš zkusit je čistá instalace Win 10 (pokud jsi dělal pouze upgrade), správné kompatibilní ovladače grafiky, základovky...

Ovladače na grafiku atd.. no prostě vše mám aktuální.Ano na W10 jsem jen upgradoval ale hru jsem nastavil do kompatibility s win 7.Ale nejspíš vás chápu a děkuji že jste se aspoň ozvali. Díky a nashle jestli se to tak dá říct.

Ony te režimy kompatibily nejsou bůh ví co. Někdy možná zafungují, jindy vůbec. Zkus teda tu čistou instalaci, když ani to nepomůže, tak bohužel nic.

Za sebe mohu napsat jen tolik, že mně nezafungoval režim kompatibility nikdy.

Jo mně taky nikdy nezafungovaly, ale chtěl jsem být opatrný, možná se někomu, občas, osvědčily.

Pokud to hrajete na notebooku, je třeba ovladače ze stránky výrobce daného notebooku.

Tak přesně takhle se hra chovala, pokud si neměl originál... ;)

U hry last Hope při zapnutí mám tmavý pozadí a nevidím na to,jak mám udělat aby bylo světlejší