» Poradna » Ostatní

Problém u Alza.cz

Dobrý večer mám dosti tížívý problém a už si škubu vlasy... Jsem zaregistrovaný a přihlášený na Alza.cz a problém je v tom že když chci něco koupit tak mě to jde ale u přítelkyně to píše že na platební metodu platbou kartou online musí být přihlášená, přitom přihlášená je. budu rád když mi někdo poradí

Odpovědi na otázku

Nemá třeba aktivní uBI0ck nebo jiný podobný plugin?

nene zkoušel sem to na svém pc a pak ještě na dvou dalších a nejde to furt to píše že je potřeba se přihlásit i když přihlášená je. a na podpoře Alzy mi odpověděli že není přihlášená.... přitom přihlášená je . a ani mě nejde to abych jí to koupil na email...

Zkus vymazat cookies

Mam ten isty problem. meno a heslo zoberie, ale neprihlasi ma vobec.Zaujimave je ze v Edge a aj vo FF to funguje. Mam podozrenie, ci to nerobi nahoddou nejake MCAfee rozsirenie (doteraz to sice nerobilo).

tak MCAfee se z PC vyhazuje jako první, pokud tam po zakoupení je nainstalovaný.

Co přesně ti na to řekli v Alze? To je totiž jediné místo, které může vyřešit tvůj problém. Tady fakt nikdo nemá přístup k serverům Alzy. Ty můžeš maximálně tak zkusit jiný prohlížeč nebo jiný počítač.

Ja som to reportoval, poslal screenshot a zatial bez odpovede. Ono sa to dost tazko asi bdue zistovat, kedze sa to sprava od prip[adu k pripadu inac (napr. kolegovi na jeho kompe s Chrome 90) to funguje korektne. Podla mna to bude nejaka konstelacia stavu chrome + extensions + mozno nejake nstavene suvisiace s chrome na firemnom notase .

Pokud jsi to zkoušel na jiném prohlížeči a PC, tak je to problém u Alzy a ty to nijak nevyřešíš

Zkus to v anonymním okně...

To zial neviem vyskusat v chrome na firemnom kompe to mam blokovane. Dost blbo sa mi to debuguje ... lebo dost veci je blokovanych na urovni domeny v kombinacii s chrome