» Poradna » Ostatní

Problem The Sims 4 na originu

Ahoj, před nějakým časem jsem si nainstalovala hru the Sims 4, s hrou nebyl sebemenší problém, dokud jsem si nezačala instalovat další hru Simcity, bylo to v době kdy trochu vypadával internet takže byl problém s instalací a s produktovým kódem na originu, neustále se instalace shazovala a po použití kódu se znovu instalace shodila, protože přestal jet internet. Poté až naskočil internet jsem znovu zkusila zadat kód, ale to nešlo protože kód byl již použit.Zkoušela jsem psát na podporu atd..ale nic, nikdo nepomohl.Jednou když jsem si chtěla jednou zahrát the Sims 4 a přihlásila jsem se na účet od originu všechny hry co jsem měla v knihovně zmizely a znovu nešli nainstalovat protože kód byl již použit.Moc bych byla ráda kdyby mi někdo poradil, do her jsem investovala celkem dost peněz a teď si je nemohu zahrát.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Origin to má hlídané, není možné, aby byl kód použit a zároveň nebyl přidělen k nějakému účtu. Znám odborníka, co si aktivoval hry na Originu (nebo uplayi, teď nevím, ale to je to samé) a pak si založil nový účet a divil se, že tam ty hry nejsou...Tzn. přihlásit se na účet Originu kde byl klíč použit...

btw: Instalace a aktivace klíče nesouvisí... aktivace se provede jednou a šlus.. pak jde instalovat a mazat do aleluja... Nějako jako vypadávající internet VS problém s aktivací je nesmysl...

A oni to v Origine nevedia, ze ked sa prihlasujem s pako@seznam.cz alebo kreten@seznam.cz ,ze som to stale ja?To su paka.:D

Nie - to nevedia! Účet je založený na e-maile! Takže ak zaregistruješ hru pod účtom s e-mailom abc@neznam.cz - budú viditeľné. Ale keď si urobíš nový účet s e-mailom pako@neznam.cz - tie hry nie sú s týmto účtom previazané - darmo si to ty, čo má i prvý účet. A navyše - tie hry pod týmto druhým účtom už nezaregistruješ - klúč je použitý s prvým e-mailom.Oni nie sú paka - pako si len ty! A dupľovaný.

On to myslel nejspíš ironicky, pokud ti to nedošlo...

Irónia sem, irónia tam. Ale nájdu sa "osoby" - už sa to tu spomínalo - ktoré si založia 1-2-3 účty a na jednom majú hru a čudujú sa, že na ostatných to nemajú - veď stále je to jeden a ten istý "mudrc".....

Mala to byt ironia. Ale ako si zahorel spravodlivym hnevom sa mi paci!

A) Pokiaľ je už na Origin-e hra zaregistrovaná - je možné ju inštalovať a odinštalovať podľa ľubovôle. Pokiaľ ti padá pripojenie - inštaluj bez internetu. Po spustení hry sa i tak spúšťa Origin klient a overuje sa hra. A keďže je originálna a zaregistrovaná - pôjde.B) To isté vykonáš i so SimCity.C) V Origin klientovi sa pozri, či nemáš prepnutú kartu napr. Obchod. Ak máš Moje hry - sú tam možnosti Všechny hry, Spuštěné..., Oblíbené, Stahování, Skryté hry, Nainstalované hry. Prejdi si to. Hry (zaregistrované) ti z Originu nezmizli! Len ty zle hľadáš.

Ahoj ,nevie niekto ako odinstalovat dodatkydo hry v origine?alebo kde?