» Poradna » Programy

Problém Steam

Zdravím mám problém se Steamem,mám účet normální a účet fake normálně se můžu přihlásit na oba účty,nepíše mi to žádné hlášky,ale když chci zkusit Doom tak jakmile zadám ten Dlauncher a zadám 2 tak mi to píše: službu steam nelze spustit z cesty ke složce která obsahuje neanglické znaky.Přeinstalujte prosím službu steam do výchozí složky.Měl jsem to naistalové ve složce kam mě to navedlo samo i jsem to zkoušel dát do jiné složky a na jiný disk a pořád to samé,zajímavé je že se normálně můžu přihlásit na originál profil i na fake profil,i to aktualizuje. Zkoušel jsem to xkrát přeinstalovat a dokonce jsem nahodil i nový a čistý systém a pořád furt stejný problém s hláškou službu steam nelze spustit z cesty ke složce která obsahuje neanglické znaky.Přeinstalujte prosím službu steam do výchozí složky.Poradí někdo jak to vyřešit,když se můžu bezproblémů přihlásit na oba účty předtím než chci spustit Dlauncher(spouštím ho samozřejmě přes správce,stejně jako Steam)díky

Odpovědi na otázku

ahoj už jste problém vyřešil díky mam tedka to samé a nevím co stím díky