Problém so zvukom

Dobrý deň porebujem poradiť čo mám urobiť z mojim pc (Hal3000) mám problém zo zvukom... neide vobec problém headsetu to nieje na druhom počítači ide vpohode(headset(zvuk)... viete poradiť ??

Odpovědi na otázku

Zkontroluj nastavení zvuku v Ovládacích panelech, podívej se, jestli máš instalován správný ovladač zvukové karty, zkontroluj, zda nemáš zvuk úplně vypnutý či ztlumený ...... možností je hodně.

ztlumený nieje ale vďaka za radu :) idem sa na to pozrieť

Aka je tvoja rodna rec? Lebo tento pokus o pisanie v slovencine je priserny.

Ospravedlňujem sa ale moja klávesnica raz za čas vynechá pár písmen alebo znakov :) Dúfam že ti to až tak nevadí

A prepisuje ti s na z a so na zo.