» Poradna » Programy

Problém so zvukom pri Skype

Zdravím pri hovore na Skype ma druhá strana počuje zle so šumom a niekedy vôbec. Ja tiež nepočujem najlepšie niekedy je to akoby mal mutnutý mikrofón. Viete mi nejako poradiť prosím?

Odpovědi na otázku

Verzia Skype: 6.13.73.104

To je za ty Wosmichky

Pokud jsi zkoušel reinstall pohrabej se ještě v nastavení samotného skypu. Dále si ověř jestli třeba při hovorech přes jiný program ti mikrofon normálně funguje a dále si zjisti zda nemáš moc malý Upload :)

Určitě máš nastaveno výstup na maximum.Uber do 70%.

Výstup ako reproduktor ano?

Ano a týká se to taky mikrofonu.Nevím jak u W8,ale u W7je taky tlačítko u záznamu-komunikace,kde je možnost nastavení.

Za sum muze mikrofon nebo jeho spatne umisteni. Zvlast ty integrovane v NB chytaji vibrace zpusobene diskem a chladici ... .

Kamera nie je vstavaná zvuk sa mení aj keď ja nerobím nič. Teda žiadny šum nič a zvuk, ktorý počuje druhá strana sa len tak z ničoho nič zmení.

Zkuste sluchatka s mikrofonem a uvidite ze tam zadny sum nebude ... tedy za predpokladu ze nebudete mit ten mikrofon opet vic jak metr od sebe.

Upload malý nemám, kamera funguje a v nastaveniach Skypu toho veľa teda nie je a neverím, že tam je niečo ako vypnuť šum :D Pri pripojení mi píše Prenosová rýchlosť volajúcich je vysoká. Je možné, že je to tou win8? ja už fakt nwm čo s tým prosím pomoc :P

Tak ještě zkus poladit mikrofon ve win :)

Verte nebo ne, ale kvalitnejsi kamery maji funkci potlaceni sumu, kdy se pomoci SW ten sum ze zvuku ziskaneho z mikrofonu odstranuje.